Team 2020-2021

Bovenste rij:

Léon Poorthuis, Anne-Marie Bolscher, Hans Bauma, Marvin Klunder, Jet Oonk en Kerensa Grunder

Tweede rij:

Suzanne Gijsberts, Gabrielle Bolscher, Nathalia Meijer, Ria Tuinstra, Ruben Scheffer, Jorieke Loohuis en Simone Hilberink

Derde rij:

Merlin Slagers, Aniek Wigger, Sylvia Fleer, Esther Kok, Marloes Engbers, Nancy Roozeboom en Dagmar Stamborg

Vierde rij:

Ansjelien Steffens, Thomas Groeneveld, Monique Keur, Bart Rikhof, Laura Nolten en Ben Herink

 

Een overzicht van de groepen met hun leerkrachten schooljaar 2020-2021:

Groep        Leerkracht(en)
Groep 1-a Nancy Roozeboom en Merlin Slagers
Groep 1-b Bart Rikhof
Groep 2    Marloes Engbers
Groep 3 Laura Nolten
Groep 4 Dagmar Stamborg
Groep 5 Simone Hilberink, Nathalia Meijer en Kerensa Grunder
Groep 6 Suzanne Gijsberts
Groep 7 Ria Tuinstra
Groep 8 Marvin Klunder en Anne-Marie Bolscher
Groep 3 t/m 8 Thomas Groeneveld lessen bewegingsonderwijs di-wo

 

Directeur:                                                           Léon Poorthuis           tel: 053-5388574

Adjunct directeur:                                            Ansjelien Steffens       tel: 053-2303303

IB’er (Intern Begeleider):                                 Ansjelien Steffens en Aniek Wigger

Bovenbouwcoördinator:                                 Kerensa Grunder (tijdens verlof Kerensa: Suzanne Gijsberts)

Onderbouwcoördinator:                                 Laura Nolten

ICT-coördinator:                                                Monique Keur

Vertrouwenscontactpersoon:                         Marvin Klunder      tel: 06-23655997

Aandachtsfunctionaris:                                    Léon Poorthuis tel: 053-5388574, Ansjelien Steffens tel: 053-2303303

Conciërges:                                                         Hans Bauma  en Ben Herink

Interieurverzorgsters:                                       Esther Kok en Nathalie Klompmaker

Vrijwilligers:                                                        Gabriëlle Bolscher, Jet Oonk en Sylvia Fleer