Carnaval

Carnaval op de Martinus

Het echte carnaval moet nog losbarsten maar de carnaval op school is weer achter de rug.
‘Tijdens Martinus got Talent werd het publiek verrast door de verscheidenheid aan optredens.
Dans, zang, trompet en gitaarspel een goochel-act, groepjes en eenlingen en duo’s, alles kwam voorbij, zelfs spekjes etende leerkrachten tijdens het funny bunny spel. Uiteindelijk won Roos uit groep 3 de talentenshow met haar optreden. Helemaal alleen een dans op een lied van K3, vol tempo en met spagaten kortom een wervelend optreden.Gefeliciteerd!carnaval5febr (4)

Daarna kwamen alle hoogheden onze school met een bezoek vereren en kon de polonaise worden ingezet. Gezellig!
Na een pauze met een broodje knakworst werd de dag voorgezet met de gebruikelijke groepsoptredens. Het niveau van de optredens was erg hoog dit jaar. Elke groep ging voor de overwinning. Een extra spel-element was toegevoegd door de organisatie. De sleutel van de schatkist was weg met daarin de wisselbeker. O,o wat nu. Uiteindelijk kwam alles goed de puzzel werd compleet en de sleutel lag bij meneer Leon op het kantoor.

Binnenkort ontvangen de ouders via de link weer prachtige foto’s van dit mooie feest.

Een sfeer impressie is te zien op YouTube via onderstaande link:

http://youtu.be/hQxMrJQkOpo

met dank aan de vader van onze schoolprinses Enza

Fijne carnaval iedereen en tot donderdag (woensdag studiedag)! Alaaf!